W piątek swoje 4 urodziny świętowała Nikolka. Tak jak nakazuje tradycja w naszej grupie zaśpiewaliśmy jubilatce "Sto lat" oraz jedną wybraną przez nią piosenkę. Nikolka miała przygotowany słodki upominek dla swoich kolegów i koleżanek z grupy po czym zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Sto lat Nikolka! ;)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz