U nas w przedszkolu

niedziela, 22 kwietnia 2018

Mały Kuchcik- zajęcia kulinarne w grupie 0b

W poniedziałek 9 kwietnia dzieci z grupy "0b" rozpoczęły swoją przygodę z projektem Symbioza Małych Atrakcji Kulinarnych. Projekt krajowy realizowany w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania "Barcja" z województwa warmińsko-mazurskiego. Pierwsze spotkanie miało charakter warsztatowy. W trakcie zajęć dzieci uczyły się robić pierogi. Prowadząca zajęcia p. Alicja Tomaszewska angażowała dzieci do kulinarnych potyczek oraz aktywności ruchowych. Była więc degustacja własnoręcznie lepionych pierogów oraz tańce i śpiew piosenek przy akompaniamencie gitary. Drugie nasze spotkanie ze "SMAK" będzie miało miejsce w Korszach, gdzie dzieci będą brały udział w konkurencjach kulinarnych: Mały kuchcik" pod okiem uczestniczki kulinarnego programu "MasterChef.

Zdjęcia
o kwietnia 22, 2018
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Witam wszystkich! Dziś na rozgrzewkę zabawa z rytmem. Podkład muzyczny i propozycja wystukania rytmu poniżej: https://liblink.pl/3yPm8H...

Szukaj na tym blogu

  • Strona główna

O mnie

Przedszkole Sępopol
Wyświetl mój pełny profil

Zgłoś nadużycie

Archiwum bloga

  • czerwca 2020 (5)
  • maja 2020 (6)
  • kwietnia 2020 (15)
  • marca 2020 (5)
  • lutego 2020 (9)
  • stycznia 2020 (3)
  • grudnia 2019 (4)
  • listopada 2019 (5)
  • października 2019 (5)
  • września 2019 (4)
  • maja 2019 (5)
  • marca 2019 (5)
  • lutego 2019 (9)
  • stycznia 2019 (7)
  • grudnia 2018 (9)
  • listopada 2018 (8)
  • października 2018 (16)
  • września 2018 (1)
  • czerwca 2018 (6)
  • maja 2018 (5)
  • kwietnia 2018 (4)
  • marca 2018 (10)
  • lutego 2018 (14)
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.