W naszym przedszkolu ruszyła "wymiana pocztówkowa" między przedszkolami z całego kraju. Głównym celem wymiany jest poznanie pięknych zakątków naszej Ojczyzny, nawiązanie współpracy z innymi przedszkolami oraz promowanie naszego przedszkola i miasta wśród innych. Najważniejsze jest zaś to, iż przedszkolaki mogą "poznać" kolegów i koleżanki z różnych przedszkoli, przesłać im serdeczne pozdrowienia oraz nauczyć się m.in. naklejać znaczki czy wysyłać pocztówki na poczcie.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz